Salon Luizjana Bydgoszcz, ul. Św. Trójcy 15, tel.693825913fryzjerbydgoszcz / Nasi Styliści 

Nasi Styliści 

 

Marlena Badtke  - stylista fryzur i wizażysta

[7989926]

To "serce" tego Salonu. Jest to osoba o zdolnościach artystycznych., która w połączeniu z talentem i  wysoką techniką fryzjerską zapewnia Państwu komfort, iż dobrze trafiliście. Od dzieciństwa marzyła, aby zostać fryzjerką. Jej marzenie szybko się spełniło. Pierwszy zakład fryzjerski Pani Marlena otworzyła dziesięć lat temu w Inowrocławiu.

Dzisiaj wita Państwa w swoim nowym salonie Luizjana w centrum  Bydgoszczy.

Pani Marlena posiada certyfikaty i zaświadczenia wielu szkoleń fryzjerskich m.in firm L"Oreal, Matrix, Artego odbytych w Warszawie i Londynie.  Zdobyta w międzynarodowej szkole fryzjerskiej w Warszawie licencja zapewnia jej możliwość wykonywania zawodu fryzjera na całym świecie.

"Fryzjerstwo jest moją pasją. Nie zwracam uwagi na gratyfikację finansową, najważniejsze jest dla mnie, że mam kontakt z Klientem i tworze coś wspaniałego i dzięki temu ktoś będzie szczęśliwy." 

Prywatnie Pani Marlena jest mamą 12 letniego Mikołaja

Justyna

 

[7990021]

 

Skończyła właśnie szkołę fryzjerską i rozpoczyna swoją karierę zawodową w świecie stylizacji i wizażu.  Jest młodą i dynamiczną osobą, dla której obecnym etapie, życia rozwój zawodowy jest  najważniejszy. Uczestniczyła w wielu szkoleniach fryzjerskich.  Obecnie w salonie Luizjana pod okiem mistrza doskonali techniki koloryzacji.

Agnieszka

 

[7990120]to

Jest również osobą młodą i bardzo ambitną. Jej zainteresowania nowoczesną stylizacją odzwierciedlają się, iż pod okiem Pani Marleny doskonali techniki strzyżenia oraz na licznych szkoleniach stylizacji.

 

Mikołaj

[7990230]

 

Syn Pani Marioli. Po lekcjach nieraz spotkacie go w Salonie jego towarzystwo zapewnia miłą i wesołą atmosferę. W przyszłości napewno wyrośnie z niego mistrz fachu fryzjerskiego :)

   

        Od 24 lutego możecie również skorzystać w Naszym Salonie z usług dwóch profesjonalnych wizażystek w zakresie zagęszczania i wydłużania rzęs oraz pielęgnacji paznokcji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
   CENNIK
   KONTAKT
   Najnowsze trendy
   Nasi Styliści
   O Salonie
   Usługi i produkty
   OPINIE
 
Copyright ©2009 by studio urody luizjana
Dodatki na bloga
Kreator Stron www